Jak zbudować przewagę konkurencyjną na rynku spożywczym
Jak być liderem na rynku spożywczym? Jak budować przewagi konkurencyjne? W jaki sposób kształtować rynek i otoczenie firmy? Przedstawiamy kilka sprawdzonych metod opartych na doświadczeniach gości, którzy znają rynek spożywczy na wylot. Rozmawiają: Patricjus Ziecik (Henkel Polska), Kamil Gębski (Grupa Maspex) i Piotr Lutek (Blue Fox).
Czym jest przewaga konkurencyjna?
Jak zaskoczyć konsumentów?
Jak ważny jest insight rynkowy?
W trzecim odcinku Market Focus rozmawiamy o konkurencyjności w sektorze FMCG. W studiu Spożywcza TV goszczą:
Patricjus Ziecik, dyrektor marketingu działu Laundry & Home Care w Henkel Polska
- Kamil Gębski, dyrektor marketingu części alkoholowej w Grupie Maspex.
Rozmowę prowadzi Piotr Lutek.
Market Focus to program, którym na kanale Spożywcza TV (Wiadomości Spożywcze) wypełniamy merytoryczną lukę w opowieściach o marketingu zalewających media. Rozmawiamy o innowacjach, markach, konsumencie i metodach zarządzania kategorią. Rzeczowo, bardzo merytorycznie, inspirująco i co najważniejsze: praktycznie.
W każdym odcinku rozmawiamy z doświadczonymi przedstawicielami sektora FMCG (Fast Moving Consumer Goods) i poruszamy tematy z dziedziny marketingu sektora produktów szybkozbywalnych.